MUZEA 2018

Odebrat z Moje nocOdebrat z Moje nocWebwebVerze pro tisktisk

doprovodné akce: Dětský program | Výtvarná dílna | Divadelní představení | Jiné

centrální přestup Staroměstská 123456789

přidat do Osobního programuListování v rukavičkách povoleno

Seznamte se se svobodnými zednáři! Čeká vás jeden z nejstarších zednářských časopisů Asträa z 20. let 20. století, faksimile rukopisu o učňovských stupních zednářské lóže Sincerité ze 70. let 18. století a také vzácná série litografických listů Alfonse Muchy k modlitbě Otčenáš z r. 1897. Klubovna.

přidat do Osobního programuZahrajte si deskovou hru

Víte, že máme Scythe, Lords of Hellas, This war of mine, nebo třeba Hypergrid? Přijďte se přesvědčit a zahrát si třeba Představ si, Celestia, Fuse, Dobble nebo Skol ty skoty. Jak na to? Do her zasvětí zkušený odborník na hry, Jarda Rajl. Centrální hala.

přidat do Osobního programuPražská kavárna

Nápoje a něco k zakousnutí pro děti i rodiče nabídne prvorepublikové bistro v knihovně. Vstupní hala.

kategorie: Jídlo

přidat do Osobního programuCesta časem

Projděte se s námi historií knihovny, přijďte si vyrobit svou vlastní hravou knížku či měnící se obrázek, zasoutěžit si nebo se jen podívat, jaké příběhy se libily vašim maminkám, tatínkům, babičkám..., když byli malí. Dětské oddělení.

typ: Dětský program | Výtvarná dílna

přidat do Osobního programuKnihovna včera, dnes a zítra

Ústřední knihovna slaví letos krásné devadesátiny. Divadelním spolek Vý; zjistí, jak se na jejím založení podíleli zednáři (ti mají přece prsty ve všem). A jaké jsou každodenní strasti knihovníka za pultem? Nebude chybět ani věštecký pohled do budoucnosti. Budou v roce 3 000 ještě knihovny?!

kontaktní osoba: Lenka Hanzlíková

e-mail: lenka.hanzlikova@mlp.cz