MUZEA 2018

Národní muzeum

adresa: Výstaviště 442, Praha 7

Přidat do Moje nocPřidat do Moje nocWebwebVerze pro tisktisk

doprovodné akce: Dětský program | Komentovaná prohlídka | Výtvarná dílna | Koncert | Jiné

Výstaviště Holešovice, v zast. tramvají 2

přidat do Osobního programuPamátky kamenosochařství v Čechách od 11. do 19. století

Expozice seznamuje návštěvníka s památkami v chronologickém sledu od konce 11. do konce 19. století. Památky pocházející z rukou sochařů i kameníků.

přidat do Osobního programu Výtvarná dílna barokních mistrů

Malí i velcí návštěvníci se mohou na malou chvíli stát sochaři a své malé dílko si odnést domů.

typ: Dětský program | Výtvarná dílna

přidat do Osobního programu Komorní sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra, Příbram

Komorní sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra pod vedením Hany Tonzarové vystoupí s husitskými a bratrskými chorály, s italskými renesančními polyfonními skladbami.

přidat do Osobního programu Tajuplná stezka Lapidáriem

Vydejte se s Bruncvíkem na dobrodružnou cestu Lapidáriem. Během plnění úkolů se seznámíte s jeho příběhem a prohlédnete si krásná kamenosochařská díla.

typ: Dětský program

kategorie: Historie | Umění

přidat do Osobního programuJiž 200 let se staráme o kamenosochařské památky - Restaurátorský ateliér

Návštěvníci mají jedinečnou možnost navštívit restaurátorský ateliér, kde je odborné pracovnice zasvětí do svého umění.

typ: Komentovaná prohlídka

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie | V