Příští 15. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 9. června 2018 od 19 hodin.

Pražská muzejní noc 2017

english Pražská muzejní noc 2017

Pražská muzejní noc 2017

Sobota 10. června 2017 od 19:00 do 1:00 hodin

Vstup a doprava ZDARMA

Do muzea v noci? Letos již počtrnácté.

Již tradičně patří druhá červnová sobota v Praze muzeím a galeriím. Letošní Pražská muzejní noc nabídne 49 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí v 79 objektech, zajímavý program a jedinečnou atmosféru.

Dopravu mezi jednotlivými objekty opět zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy prostřednictvím 10 speciálních muzejních autobusových linek.

Vstup do všech objektů je zdarma, s výjimkou NKP Vyšehrad, kde se platí symbolické vstupné 1 Kč.

Informační stany budou pro návštěvníky akce připraveny na tradičních místech. V pátek od 12. do 19. hodiny před Historickou budovou Národního muzea. V den konání akce, v sobotu 10. června, od 10 do 24 hodin na témže místě a na nám. Jana Palacha.

Soutěžte s námi! Chcete vyhrát triko letošní Pražské muzejní noci a další zajímavé ceny? Letos jsme pro vás připravili hned 2 soutěže. V sekci Fotokvíz poznejte správně 10 objektů na obrázku a tričko může být vaše. Druhá soutěž probíhá na Facebooku. Kdo nasdílí své video z akce na událost PMN 2017 a označí příspěvek #soutezPMN, může vyhrát tričko PMN, dvě volné vstupenky do Národního muzea a originální šperk – přívěsek z pravého meteoritu!

10. června 2017 od 19.00 hod.

zadat kód programu skrýt

Pořadatelé

Národní muzeum
Dopravní podnik hl. m. Prahy
Asociace muzeí a galerií České republiky

Partneři

Festival muzejních nocí
Město Praha
Ministerstvo kultury

DALŠÍ PARTNEŘI

Klasická verzeKlasická verze FacebookYouTubeInstagram