MAPA A DOPRAVA

English Pražská muzejní noc 2017

Využijte speciální autobusové linky mezi jednotlivými objekty zdarma!

Dopravní spojení mezi jednotlivými objekty zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy prostřednictvím 10 speciálních autobusových linek. První spoje zvláštních linek odjíždějí ze zastávky Staroměstská v 18.30 hodin a ze zastávky Smíchovské nádraží v 18.50 hodin. Poslední spoje zvláštních linek odjíždějí ze Staroměstské v 1.00 hodinu s výjimkou posledního spoje linky číslo 6, který odjíždí již v 0.40 hodin. Provoz linky číslo 10 končí posledním spojem s odjezdem v 1.05 hodin ze Smíchovského nádraží.

Provoz metra ze soboty na neděli je prodloužen do 01.00 hodin bez návaznosti povrchové dopravy. Cestující, kteří využijí prodloužený provoz metra v období 00.00–01.00 hodin, mohou následně použít pravidelnou noční povrchovou dopravu. Provoz parkovišť P+R je prodloužen přibližně do 2.00 hodin.

Přehled linek

Jízdní řády

linka 1 linka 2 linka 3 linka 4 linka 5 linka 6 linka 7 linka 8 linka 9 linka 10 všechny linky v pdf

Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4

Mapa dopravy a seznam objektů pro mobilní zařízeníMapa dopravy a seznam objektů pro mobilní zařízení

Další informace o dopravě

Přeprava speciálními autobusovými linkami je pro návštěvníky zcela zdarma. Centrální přestupní bod 9 autobusových linek je na nám. Jana Palacha, linka č. 10 vyjíždí ze Smíchovského nádraží. Všechny spoje na všech linkách budou zajištěny nízkopodlažními autobusy.

Nevíte jak cestovat v noci z 10. na 11. června? Do 01.00 hodin můžete využít služeb infolinky Dopravního podniku 296 19 18 17. Další podrobné informace naleznete na stránkách Dopravního podniku www.dpp.cz/pmn-2017.