Příští 14. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 10. 6. 2017 od 19 hodin. Webové stránky se připravují.
Pražská muzejní noc 2016

MAPA A DOPRAVA

Klasická verze English

Využijte možnosti pohodlné přepravy mezi jednotlivými objekty zdarma!

Dopravní spojení mezi jednotlivými objekty zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy prostřednictvím 10 speciálních autobusových linek, které budou v provozu v den akce od 18.30.

Poslední spoje vyjíždějí ze Staroměstské přibližně v 01.00 hodin. Přeprava těmito linkami je pro návštěvníky zcela zdarma. Centrální přestupní bod 9 autobusových linek je na nám. Jana Palacha, linka č. 10 vyjíždí ze Smíchovského nádraží.

Všechny spoje na všech linkách budou zajištěny nízkopodlažními autobusy.

Provoz metra bude na všech linkách prodloužen do cca 01.00 hodin - v centrální části města projedou poslední spoje všemi směry kolem 01.15 hodin. Záchytná parkoviště P+R budou mimořádně v provozu do 02.00 hodin. Cestování běžnými spoji MHD je zpoplatněno obvyklým způsobem.

Nevíte, jak cestovat v noci z 11. na 12. června? Do 01.00 hodin můžete využít služeb infolinky Dopravního podniku 296 19 18 17. Další podrobné informace naleznete na stránkách Dopravního podniku www.dpp.cz/pmn-2016.

Mapa dopravy a seznam objektů - pro tisk ve formátu A4Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4

Mapa dopravy a seznam objektů - mobilní zařízeníMapa dopravy a seznam objektů pro mobilní zařízení

Přehled linek

Jízdní řády